Wyprzedaż! SenseDisc® Basic Zobacz większe

SenseDisc® Basic

SC0000

Nowy produkt

SenseDisc® Basic

Więcej szczegółów

2 559,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

SenseDisc® Basic

SenseDisc® Basic (podstawowy) jest głównie stosowany do początkowych badań naukowych. Wyposażony w łącze bezprzewodowe wiele małych czujników modułowych.
Wszystko co jest potrzebne aby rozpocząć swoja przygodę z pomiarami otaczającego nas Świata. Wbudowane czujniki Akcelerometr ( 3 Axis ) , temperatura otoczenia , barometr , GPS , prąd, ruchu, temperatury , światła , napięcia , natężenia dźwięku , rytmu serca i itp Rodzaje i ilości modułu czujnika może być dostosowane w zależności od zapotrzebowania.
Wersja standard to podstawowe czujniki: przyspieszenia - Accelerometer, Temperatura otoczenia, Barometr, GPS.
Opcjonalnie można wyposażyć nasz podstawowy zestaw w kolejne czujniki: pomiar napięcia, pomiar prądu, pomiar temperatury, pomiar światła, pomiar dżwieku, pomier rytmu serca i pomiar ruchu.

Nowoczesne oprogramowanie dostarczane w zestawie umożliwia już dziś pracę na komputerze w systemie Windows oraz na tablecie w systemie Android, już wkrótce również w systemie IOS.

Pomiar napięcia w zakresie -30-+30V z dokładnością +_2% możliwy jest pomiar napięcia stałego jak i zmiennego w niskim zakresie.

 

 Poszczególne moduły dodatkowo płatne(patrz Sense Basci full):

1) Moduł napięcia czujnika - 245 PLN

jest stosowany do pomiaru potencjalnej elektrycznej różnicy na obu końcach urządzeń elektrycznych lub obwód czujnika napięcia przesyłania napięcia gromadził i zrealizował dane pomiarowe. Czujnik napięcia może być używany w obwodzie DC i niskiego napięcia w obwodzie prądu (AC )zmiennego.

2) Moduł czujnika prądu - 295 PLN

służy do pomiaru prądu w obwodzie. Gdy prąd opuści odporność próbkowania. Będzie stanowić niewielką różnicę Potencjał elektryczny na obu końcach oporu, po powiększeniu, mogą to być dostępne do pomiaru prądu w obwodzie niskiego napięcia prądu stałego lub prądu zmiennego systemu obiegu.

3) Moduł czujnika temperatury - 235 PLN

NTC przyjmuje elektroniczną temperaturę elementu pomiarowego, gdy otoczenie temperaturowe się zmienia, NTC rezystancja zmienia się odpowiednio. Normalnie czujnik temperatury jest dość popularny w niskich średnio temperaturowych pomiarach.

4) Czujnik światła - 295 PLN

Używa krzemu ogniwo fotoelektryczne jako elementu pomiarowego. Może konwertować natężenia światła na sygnał napięcia, utrzymując bezpośrednią proporcję Czujnika, skuteczne spektrum światła jest w zasięgu 380nm i 730 nm, jest to idealny czujnik natężenia dla widzialnego światła.

5) Moduł dźwiękowy - 245 PLN

Nie tylko może zmierzyć Sile Dźwięku (dB) z pomiaru  dwóch zakresów, ale może być również używany do zmierzenia (MV) dźwięku bezpośrednio.

6)Moduł czujnika tętna - 235 PLN

To eksperymentalne urządzenie używane do wykrywania serca ludzkiego ciała. Proste i bezpieczne działanie, może w czasie rzeczywistym mierzyć wartość ludzkiego tętna.

7) Czujnik ruchu - 295 PLN

Jest sprzętowym sonarem emitującym impulsy ultradźwiękowe, otrzymującym sygnał poprzez odbicie sygnału obiektu i czujnika.

 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SenseDisc® Basic

SenseDisc® Basic

SenseDisc® Basic