Wyprzedaż! SenseDisc® Advance Full Zobacz większe

SenseDisc® Advance Full

SC00FA

Nowy produkt

SenseDisc® Advance

Więcej szczegółów

6 839,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 SenseDisc® - Advance c jest głównie stosowany do początkowych badań naukowych. Wyposażony w łącze bezprzewodowe wiele małych czujników modułowych.

Wszystko co jest potrzebne aby rozpocząć swoja przygodę z pomiarami otaczającego nas Świata. Wbudowane czujniki Akcelerometr ( 3 Axis ) , temperatura otoczenia , barometr , GPS , prąd, ruchu, temperatury , światła , napięcia , natężenia dźwięku , rytmu serca i itp Rodzaje i ilości modułu czujnika może być dostosowane w zależności od zapotrzebowania.

Wersja standard to podstawowe czujniki: przyspieszenia - Accelerometer, Temperatura otoczenia, Barometr, GPS.

Zestaw full to poszerzony zestaw basic w kolejne czujniki: pomiar napięcia, pomiar prądu, pomiar temperatury, pomiar światła, pomiar dżwieku, pomiar rytmu serca i pomiar ruchu.

Nowoczesne oprogramowanie dostarczane w zestawie umożliwia już dziś pracę na komputerze w systemie Windows oraz na tablecie w systemie Android, już wkrótce również w systemie IOS.

 Poszczególne moduły dodatkowo płatne:

1) Moduł napięcia czujnika

jest stosowany do pomiaru potencjalnej elektrycznej różnicy na obu końcach urządzeń elektrycznych lub obwód czujnika napięcia przesyłania napięcia gromadził i zrealizował dane pomiarowe. Czujnik napięcia może być używany w obwodzie DC i niskiego napięcia w obwodzie prądu (AC )zmiennego.

 

2) Moduł czujnika prądu

służy do pomiaru prądu w obwodzie. Gdy prąd opuści odporność próbkowania. Będzie stanowić niewielką różnicę Potencjał elektryczny na obu końcach oporu, po powiększeniu, mogą to być dostępne do pomiaru prądu w obwodzie niskiego napięcia prądu stałego lub prądu zmiennego systemu obiegu.

3) Moduł czujnika temperatury

NTC przyjmuje elektroniczną temperaturę elementu pomiarowego, gdy otoczenie temperaturowe się zmienia, NTC rezystancja zmienia się odpowiednio. Normalnie czujnik temperatury jest dość popularny w niskich średnio temperaturowych pomiarach.

4) Czujnik światła

Używa krzemu ogniwo fotoelektryczne jako elementu pomiarowego. Może konwertować natężenia światła na sygnał napięcia, utrzymując bezpośrednią proporcję Czujnika, skuteczne spektrum światła jest w zasięgu 380nm i 730 nm, jest to idealny czujnik natężenia dla widzialnego światła.

5) Moduł dźwiękowy

Nie tylko może zmierzyć Sile Dźwięku (dB) z pomiaru  dwóch zakresów, ale może być również używany do zmierzenia (MV) dźwięku bezpośrednio.

6)Moduł czujnika tętna

To eksperymentalne urządzenie używane do wykrywania serca ludzkiego ciała. Proste i bezpieczne działanie, może w czasie rzeczywistym mierzyć wartość ludzkiego tętna.

7) Czujnik ruchu

Jest sprzętowym sonarem emitującym impulsy ultradźwiękowe, otrzymującym sygnał poprzez odbicie sygnału obiektu i czujnika.

 

 

Czujniki Czujniki Zakres
Ciśnienie powietrza 0~400kPa
Natężenie prądu -1~1A
Ruch 20~600cm
Temperatura -40 to 135 °C
Światło 0~55000lux
Napięcie prądu -500~500mV
Poziom dźwięku 40~92dB
Napięcie prądu - 30 to 30 V
Przewodność 0-20000µs
Tlen rozpuszczony 0-20mg/L
Tętno 0-200bpm
pH 0 to 14
Wilgotność względna 0 to 100%
  Termopara -200 to 1200
  Siła -50N to 50N

                                                                                 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SenseDisc® Advance Full

SenseDisc® Advance Full

SenseDisc® Advance