SenseDisc® Basic Full Zobacz większe

SenseDisc® Basic Full

SC00F0

Nowy produkt

4 459,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

SenseDisc® Basic Full

SenseDisc® Basic  jest głównie stosowany do początkowych badań naukowych. Wyposażony w łącze bezprzewodowe wiele małych czujników modułowych.
Wszystko co jest potrzebne aby rozpocząć swoja przygodę z pomiarami otaczającego nas Świata. Wbudowane czujniki Akcelerometr ( 3 Axis ) , temperatura otoczenia , barometr , GPS , prąd, ruchu, temperatury , światła , napięcia , natężenia dźwięku , rytmu serca i itp Rodzaje i ilości modułu czujnika może być dostosowane w zależności od zapotrzebowania.
Wersja standard to podstawowe czujniki: przyspieszenia - Accelerometer, Temperatura otoczenia, Barometr, GPS.
Opcjonalnie można wyposażyć nasz podstawowy zestaw w kolejne czujniki: pomiar napięcia, pomiar prądu, pomiar temperatury, pomiar światła, pomiar dżwieku, pomier rytmu serca i pomiar ruchu.

Nowoczesne oprogramowanie dostarczane w zestawie umożliwia już dziś pracę na komputerze w systemie Windows oraz na tablecie w systemie Android, już wkrótce również w systemie IOS.

Pomiar napięcia w zakresie -30-+30V z dokładnością +_2% możliwy jest pomiar napięcia stałego jak i zmiennego w niskim zakresie.

 

 Poszczególne moduły znajdujące się w cenie:

1) Moduł napięcia czujnika

jest stosowany do pomiaru potencjalnej elektrycznej różnicy na obu końcach urządzeń elektrycznych lub obwód czujnika napięcia przesyłania napięcia gromadził i zrealizował dane pomiarowe. Czujnik napięcia może być używany w obwodzie DC i niskiego napięcia w obwodzie prądu (AC )zmiennego.

2) Moduł czujnika prądu

służy do pomiaru prądu w obwodzie. Gdy prąd opuści odporność próbkowania. Będzie stanowić niewielką różnicę Potencjał elektryczny na obu końcach oporu, po powiększeniu, mogą to być dostępne do pomiaru prądu w obwodzie niskiego napięcia prądu stałego lub prądu zmiennego systemu obiegu.

3) Moduł czujnika temperatury

NTC przyjmuje elektroniczną temperaturę elementu pomiarowego, gdy otoczenie temperaturowe się zmienia, NTC rezystancja zmienia się odpowiednio. Normalnie czujnik temperatury jest dość popularny w niskich średnio temperaturowych pomiarach.

4) Czujnik światła

Używa krzemu ogniwo fotoelektryczne jako elementu pomiarowego. Może konwertować natężenia światła na sygnał napięcia, utrzymując bezpośrednią proporcję Czujnika, skuteczne spektrum światła jest w zasięgu 380nm i 730 nm, jest to idealny czujnik natężenia dla widzialnego światła.

5) Moduł dźwiękowy

Nie tylko może zmierzyć Sile Dźwięku (dB) z pomiaru  dwóch zakresów, ale może być również używany do zmierzenia (MV) dźwięku bezpośrednio.

6)Moduł czujnika tętna

To eksperymentalne urządzenie używane do wykrywania serca ludzkiego ciała. Proste i bezpieczne działanie, może w czasie rzeczywistym mierzyć wartość ludzkiego tętna.

7) Czujnik ruchu

Jest sprzętowym sonarem emitującym impulsy ultradźwiękowe, otrzymującym sygnał poprzez odbicie sygnału obiektu i czujnika.

 

 

 Rodzaje czujników

Czujnik

Zakres

Natężenie prądu

-1~1A

Ruch

20~600cm

Temperatura

-40 to 135 °C

Światło

0~55000lux

Napięcie prądu

- 30 to 30 V

Poziom dźwięku

40~92dB

Tętno(Universal Input)

0~200 bpm

 

 

 

 

 

 

 Dane Techniczne

Obsługiowane platformy

Standalone, Windows,iPad,Android,Mac(wkrótce)

Wbudowane czujniki

Akcelerometr(3-osiowe)

GPS

Temperatura otoczenia

Barometr/Wysokościomierz

Rejestracja Danych GPS 

Tak

Zdalne Zbieranie Danych

Tak

Maxymalna częstość próbkowania

100,000/s

Rozdzielczość pomiarowa

12-bit

Pamięć wewnętrzna

4M

Akumulator 

1800mAh Bateria Litowo-jonowa

Czas pracy baterii

> 150 godzin

Wyświetlacz

3.5' TFT 480*320  ekran dotykowy

Złącza

USB 2.0

Złącze bezprzewodowe

Bluetooth 2.0&4.0

Waga

 

Rozmiar

ɸ=170mm  H=46mm

Zakres temperatur

-10 to 50 °C

Zewnętrzne Zasilanie

100-240V AC/ 5V DC 1A

Oprogramowanie

SenseDisc iLab

Liczba czujników

7 Lightning (7 czujników)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SenseDisc® Basic Full

SenseDisc® Basic Full