Tablica IR4Touch

TI0102

Nowy produkt

Multitablica Trace IR 85,3 z zastosowaną w niej technologią na podczerwień. Pozwala na jednoczesne wskazywanie przez jedną do czterech osób.

Więcej szczegółów

3 500,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Interaktywna tablica Trace IR4 jest wygodnym rozwiązaniem wszędzie tam,gdzie liczy się wygodna praca bez użycia elektronicznych pisaków. Zastosowana technologia dotykowa na podczerwień w tablicy Trace IR4 pozwala na jednoczesne wskazywanie przez jedną do czterech osób. Dostarczone oprogramowanie razem z tablicą jest obszernie rozbudowane oraz wyposażone w galerię kształtów oraz grafik.

Do najważniejszych funkcji oprogramowania MultitablicaBook należą: rysowanie w dowolnym kolorze, kreślenie podstawowych figur geometrycznych, podstawowe narzędzia kreślarskie (linijka, ekierka, kątomierz, cyrkiel), wstawianie obrazów oraz grafik dostarczonych z oprogramowaniem, obsługa teł (trój linia, kratka, układ współrzędnych), bryły 3D, symbole elektroniczne, chemiczne, matematyczne, macierze, wykresy funkcji matematycznych oraz zestawy przyborów chemicznych. Tablica ta posiada panel z przyciskami umożliwiającymi rysowanie umiejscowiony po obu stronach tablicy.

Rozmiar 175,9x126,4cm -  85,3” przekątna

Rozmiar roboczy 163,8x114,5cm – 78,7” przekątna

Waga 22kg

Zestaw montażowy ścienny dołączony

Oprogramowanie Multitablica Book&Edu

Wyznaczone 15 specjalnych przycisków po obu stronach tablicy

Powierzchnia sucho-ścieralna

Powierzchnia wzmocniona, antyodblaskowa o matowej powierzchni.

Minimalna praca 1-4 osób

Rozdzielczość 12600x12600

Szybkość 500 bramek/s

Cyfrowa technologia na podczerwień

Połączenie z komputerem – USB

Certyfikaty  ISO9001, CE, ROHS, FCC

Kabel USB

Oprogramowanie w języku polskim

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tablica IR4Touch

Tablica IR4Touch

Multitablica Trace IR 85,3 z zastosowaną w niej technologią na podczerwień. Pozwala na jednoczesne wskazywanie przez jedną do czterech osób.