Tablica IR10Touch 83"

TI-4183

Nowy produkt

Multitablica Trace IR10 83" z zastosowaną w niej technologią na podczerwień. Pozwala na jednoczesne wskazywanie do dziesięciu osób.

Więcej szczegółów

3 499,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Interaktywna tablica Trace IR10 83"jest wygodnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy się wygodna praca bez użycia elektronicznych pisaków. Zastosowana technologia dotykowa na podczerwień w tablicy Trace IR10 pozwala na jednoczesne wskazywanie przez jedną do dziesięciu osób. Dostarczone oprogramowanie razem z tablicą jest obszernie rozbudowane oraz wyposażone w galerię kształtów oraz grafik.

Do najważniejszych funkcji oprogramowania MultitablicaBook należą: rysowanie w dowolnym kolorze, kreślenie podstawowych figur geometrycznych, podstawowe narzędzia kreślarskie (linijka, ekierka, kątomierz, cyrkiel), wstawianie obrazów oraz grafik dostarczonych z oprogramowaniem, obsługa teł (trój linia, kratka, układ współrzędnych), bryły 3D, symbole elektroniczne, chemiczne, matematyczne, macierze, wykresy funkcji matematycznych oraz zestawy przyborów chemicznych. Tablica ta posiada panel z przyciskami umożliwiającymi rysowanie umiejscowiony po obu stronach tablicy.

Technologia: na podczerwień;

System operacyjny: Windows7, W8.1, W10;

Częstotliwość odczytu: 500 bramek/s;

Załączone akcesoria: 2 pióra specjalne, 2 kolorowe pisaki sucho ścieralne, kabel USB, oprogramowanie i instrukcja w języku polskim, zestaw do powieszenia na ścianie;

Port: USB 1.1-2.0;

Rozdzielczość: 32767x32767;

Opcjonalnie: stojak

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tablica IR10Touch 83"

Tablica IR10Touch 83"

Multitablica Trace IR10 83" z zastosowaną w niej technologią na podczerwień. Pozwala na jednoczesne wskazywanie do dziesięciu osób.

Produkty powiązane

Pobierz PrestaShop