Wyprzedaż! Zestaw ZF dla przedszkoli - dla rodziców Czterolatków Zobacz większe

Zestaw ZF dla przedszkoli - dla rodziców Czterolatków

ZF0400

Nowy produkt

Zestaw ZF dla przedszkoli - dla rodziców Czterolatków

Więcej szczegółów

55,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W skład pakietu wchodzą:

1. Książeczka "Zabawy Fundamentalne dla przedszkoli" - Zestaw Gier i zabaw dla czterolatków (Colin Rose & Katarzyna Lotkowska)

2. Przewodnik dla rodziców czterolatków (Colin Rose & Katarzyna Lotkowska)


O programie:

Jeśli chcesz by Twoje dziecko osiągało sukcesy w szkole i w życiu codziennym, baw się z nim.

Zabawy fundamentalne pozwalają przygotować dziecko do podjęcia nauki w szkole, budować siłę i odporność psychiczną, rozwijać kreatywność oraz pracować w zespole.

Dzięki programowi Zabawy Fundamentalne dla czterolatków rodzice lub opiekunowie otrzymują informacje na temat wrodzonych talentów i zdolności dziecka oraz zbiór pomysłów, jak je rozwinąć. Sposobem są urozmaicone i dobrze zaplanowane zabawy, które angażują wszystkie zmysły dziecka. Zabawy fundaMentalne w sposób prosty i zrozumiały wyjaśniają kwestię stymulacji intelektualnej dziecka, łącząc w sobie część teoretyczną (podręcznik), oraz część praktyczną (zbiór setek gier i zabaw)

Informacje o autorach:

Colin Rose - brytyjski psycholog, jeden z najbardziej uznanych światowych autorytetów w dziedzinie nowoczesnych metod efektywnego uczenia się. Doradca rządu brytyjskiego, Członek Royal Society of Arts, współtwórca brytyjskiej "Kampanii na Rzecz Uczenia się" - towarzystwa naukowego pod patronatem rządu. Autor m.in. książki: "Ucz się szybciej na miarę XXI wieku", sprzedanej w ponad 400.000 egzemplarzy w Wlk. Brytanii i USA. (Wydana w Polsce w 2003 roku). Konsultant licznych uniwersytetów i największych firm takich jak: Motorola, Xerox, IBM, Avon Cosmetics, Nestle Rowntree, PriecewaterhouseCoopers, Procter & Gamble. Wykładowca na konferencjach i sympozjach na całym świecie. Colin Rose jest najczęsciej cytowanym badaczem w książce "Rewolucja w uczeniu" autorstwa Gordona Drydena i Janette Vos.

Katarzyna Lotkowska - wiceprezes Instytutu Nowoczesnej Edukacji, mam dwóch córek Ani i Martyny, konsultant, trener, pedagog, autorka programu Żywej Edukacji oraz "Zabaw Fundamentalnych dla przedszkoli". Zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu motywacji, zapamiętywania, integracji i komunikacji z wykorzystaniem niekonwencjonalnych metod pracy. Prowadzi warsztaty nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy dla osób zarządzających oświatą. Współpracuje z wydawnictwami, sprawuje opiekę nad tworzeniem pakietów edukacyjnych. Jest autorką książek rozwijających twórcze myślenie i rzeczoznawcą Ministerstwa Edukacji Narodowej ds. podręczników. Specjalizuje się w technikach komunikacji oraz motywowaniu ludzi do podejmowania działań. Prowadzi szkolenia dla wielu grup zawodowych, w tym rodziców z pozytywnym skutkiem. jej niekonwencjonalne sposoby przekazywania wiedzy i umiejętności cieszą się dużym uznaniem wśród uczestników spotkań.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw ZF dla przedszkoli - dla rodziców Czterolatków

Zestaw ZF dla przedszkoli - dla rodziców Czterolatków

Zestaw ZF dla przedszkoli - dla rodziców Czterolatków