Wyprzedaż! Płyta DVD "Jak wspierać rozwój dziecka" Zobacz większe

Płyta DVD "Jak wspierać rozwój dziecka"

ZF0013

Nowy produkt

Zabawy fundamentalne

Więcej szczegółów

19,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tytuł: „Jak wspierać rozwój dziecka?” – Zabawy fundaMentalne  /  film na DVD
Autor: Colin Rose & Gordon Dryden

Warto poświęcić godzinkę, aby posłuchać co mają do powiedzenie na temat wspierania rozwoju dziecka Colin Rose i Gordon Dryder oraz wielu innych wspaniałych edukatorów angielskich. Jak wykorzystać rożne sytuacje domowe i okazje, które spotykają na co dzień, aby dostarczyć dziecku wartościowych doświadczeń.

Rodzice są najważniejszymi nauczycielami dziecka, to od nich zależy niemal cała przyszłość ich dziecka.

W filmie, o którym mowa, nasz ulubiony narrator – Colin Rose oprowadza nas po świecie zabaw, które rozwijają rożne rodzaje inteligencji i wpływają na to, że dziecko się rozwija wielostronnie i jest szczęśliwe!

Do edukacji możemy wykorzystać wszystkie zdarzenia: spacer, kąpiel, przygotowywanie jedzenia... W czasie zabawy dziecko się rozwija, a – co jest nie do przecenienia, między rodzicami a dzieckiem powstaje cudowna więź, wspólnota zabawy, zdziwienia i śmiechu.

Drodzy rodzice, nikt nie przygotowuje nas, rodziców do pełnienia w sposób odpowiedzialny tej ważnej funkcji. Czasem błądzimy po omacku, czasem jesteśmy zbyt niecierpliwi i rygorystyczni.

Szukacie inspirujących wskazówek – oto one.  Każdemu, kto ma ochotę być Wspaniałym Przewodnikiem dla swojego dziecka – bardzo polecam obejrzenie tego filmu. A potem bawcie się ze swoimi dziećmi – inwestujcie jak najwięcej czasu we wspólną zabawę i ... jego przyszłość.

czas trwania:
62 minuty
format obrazu: 4:3
dźwięk: stereo
wersje językowe: polska wersja z lektorem
wersja polska: Studio Presto

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Płyta DVD "Jak wspierać rozwój dziecka"

Płyta DVD "Jak wspierać rozwój dziecka"

Zabawy fundamentalne