Co warto wiedzieć o grze Multi Multi?

Gra Minilotek, która obecnie nosi nazwę Multi Multi, to jedna z częściej wybieranych gier Totalizatora Sportowego. Wybierają ją często gracze, którzy decydują się na częste kupowanie zakładów. Gra Multi Multi umożliwia bowiem uzyskiwanie małych wygranych, wystarczy tylko zastosować odpowiednią strategię.

 

W grze Multi Multi można skreślić od 1 do 10 liczb. Im mniej liczb zostanie skreślonych, tym większa szansa na trafienie ich wszystkich. Należy jednak sprawdzić, czy taka opcja jest opłacalna w każdym przypadku. Wiele osób decyduje się na grę na przykład na siedem lub pięć skreśleń, zamiast na 10. Wtedy szanse wygrania są wyższe, jednak wygrana pierwszego stopnia jest niższa. Aby zdecydować o strategii, warto przejrzeć możliwości wygranej, które są podane na tylnej stronie blankietu.
Wyniki Multilotka można sprawdzić na stronie internetowej Lotto. Istnieją również inne możliwości, jak na przykład skorzystanie z telegazety lub oglądanie transmisji losowania. W kolekturach istnieje możliwość przeskanowania kuponu i szybkie sprawdzenie wygranej. Aby gra była wygodniejsza można również skorzystać z aplikacji.

You may also like...

Comments are closed.