Firma z konkretnym i rzetelnym podejściem do sprawy- usług archiwizacyjnych

Jesteśmy firmą archiwizacyjną z bogatym- wieloletnim doświadczeniem, świadcząca własne usługi archiwizacyjne Warszawa . Współpraca z Archiwami Państwowymi oraz różnorodnymi podmiotami gospodarczymi, a także administracją państwową oraz samorządową pozwala to domena naszych działań.
Jako spółka z ogromnym profesjonalizmem, z łatwością dostosowujemy nasze działanie (wykonywane prace) do indywidualnych potrzeb, i możliwości naszych Klientów. Działania naszej firmy są świadczone na podstawie wszelkich regulacji prawnych- obowiązujących w Polsce.

Jako firma, nasze działania, w związku z wykonywaną przez nas pracą

Od początków funkcjonowania naszej spółki, aż dotąd, nasze działania tworzymy od zawsze od podstaw. Za każdym razem podstawą naszych zadań jest poprawa funkcjonowania archiwum. Jego właściwe zabezpieczenie- wszystkich znajdujących się w nich dokumentów, a także zapewniony szybki i wygodny dostęp do dokumentacji w razie kontroli prowadzonej przez Urząd Skarbowy.

Fachowe doświadczenia i obszerna wiedza

Nasza firma ma ogromne doświadczenie, a także wiedzę – potwierdzoną stosownymi certyfikatami. Stale, czyli na bieżąco uzupełniamy i rozwijamy własną wiedzę, by potem móc z niej skorzystać, w czasie powstawania coraz to nowszych regulacji prawnych oraz procesów biznesowych w czynnościach procesowych z dokumentacją firmową.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W istocie rzeczy, sama wycena dokona przez nas, jest czynnością niezobowiązującą do niczego.

 

You may also like...

Comments are closed.