Cudo od Ricoh. Projektor Ricoh pj wx4130n

Wydawałoby się, że w świecie projektorów, rozwój techniki, przedstawił już wszystko. Od ciężkich, nieporęcznych z peryskopem, podświetlanymi foliami, do lekkich podsufitowych, obsługiwanych pilotem.
Oto jednak powstał innowacyjny projektor Projektor Ricoh pj wx4130n, mały, kompaktowy, nie wymagający dużych pomieszczeń. Krótkoogniskowe cudo, które sprawia, że oglądający ma wrażenie, że ogląda obraz z nowoczesnego telewizora. Może bowiem stać blisko ściany, prawie nie zauważony. Oczywiście wiele firm unowocześniło swoje projektory. Podobnie jest z innymi wynalazkami multimedialnymi. To klient musi zdecydować, który produkt wybrać.
Firma Ricoh powstała w latach trzydziestych dwudziestego wieku i oferuje szeroką gamę sprzętów biurowych, produkcyjnych i przoduje w rozwiązaniach multimedialnych.
Czyni starania, żeby ich produkty były łatwe w obsłudze i wysokiej jakości. Wsłuchuje się w potrzeby klientów i produkcję nastawia na ochronę środowiska naturalnego.

Projektor Ricoh pj wx4130n

80 calowy obraz to możliwości tego niewielkiego urządzenia. Wystarczy postawić go na stoliku pod ścianą i podziwiać rozdzielczość 1280×800 (WXGA), proporcje obrazu 16:10 i 1, 07 mld kolorów.
Posiada wyjścia 3. 5MM stereo mini pin jack i wejścia Mini D-Sub 15-pin x 1, HDMI type A x 1, RCA x 1, 3. 5MM stereo mini pin jack x 1, USB, RJ45. Dwa głośniki i wymiary 25, 7 x 22, 1 x 14, 4, ważąc tylko 3 kilogramy. Od ekranu, ściany może stać w odległości 11. 7 – 24. 9 cm. Cicha praca, brak odblasków i cieni gwarantują prezentacje bez przeszkód. Komfort użytkowania zapewnia jasność lampy wynosząca 2500 lm. Niezłożona instalacja pozwala użytkownikom zwyczajnie ustawić go, podłączyć i rozpocząć pokaz. Posiada funkcję Automatycznej Korekcji Zniekształceń Trapezowych, dzięki której urządzenie koryguje obraz przy postawieniu projektora pod różnym kątem. Jest możliwość zabezpieczenia prezentacji hasłem i blokadą klawiszy.
Firma Ricoh daje na projektor 24 miesiące gwarancji.
Warto zainteresować się tym wynalazkiem.

 

You may also like...

Comments are closed.