Najlepsze aplikacje ciążowe – jakie?

Czy zastanawiałaś się, jak to by było gdybyś miała osobistego asystenta? W takim razie musisz wiedzieć, że aplikacja ciążowa spełnia rolę właśnie tego pomocnika! Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, co zyskujesz, dzięki temu, że masz w swoim urządzeniu zainstalowaną taką aplikację!

Najlepsza aplikacja ciążowa – jakie korzyści dla Ciebie?

Aplikacja ciążowa podpowie Ci na jakim dokładnie etapu rozwoju znajduje się płód, w którym tygodniu ciąży jesteś i jakie dolegliwości mogą Cię spotkać. Dzięki temu niezwykle praktycznemu narzędziu możesz bez problemu zapamiętać, kiedy przypada Twoja kolejna wizyta kontrolna u lekarza, a także kiedy trzeba iść zrobić następne badania. Aplikacja pomaga Ci mieć kontrolę nad wagą – wiesz ile ważysz, czy ta waga mieści się w przyjętych normach, ile jeszcze możesz przytyć i ile powinnaś mniej więcej ważyć w każdym miesiącu ciąży. Aplikacja może gromadzić tez Twoje wyniki badań – to bardzo wygodne, ponieważ teraz masz wszystko w jednym miejscu i nie musisz stale przerzucać dokumentów, w poszukiwaniu tego jedynego, którego akurat potrzebujesz. Bez kłopotu także porównujesz swoje wyniki badań i sprawdzasz sama, czy mieszczą się one w akceptowalnej i ogólnie przyjętej normie.

Przed urodzeniem dziecka i po narodzinach

Najlepsza aplikacja pomoże Ci stworzyć listę rzeczy potrzebnych do szpitala oraz zrobić spis akcesoriów dla noworodka. Po tym, jak Twoje dziecko zawita na świecie, możesz dalej korzystać z asystenta! Podpowie Ci na jakim etapie psychorozwoju jest Twój malec, a także ustalisz terminarz szczepień. Twój asystent podpowie Ci, jakie choroby wieku dziecięcego są charakterystyczne oraz jak radzić sobie z różnymi dolegliwościami – kolkami, uporczywym ulewaniem, ząbkowaniem. Najlepsze jest jednak to, że z pomocy takiej bardzo praktycznej aplikacji skorzystasz w większości przypadków za darmo. Korzyści dla Ciebie są równie ogromne – czujesz, że ze swoimi sprawami nie jesteś sama i możesz, w każdej dogodnej chwili zaczerpnąć wiedzy i informacji!

 

You may also like...

Comments are closed.